Yükleniyor

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Firmamız Hakkında
20 YILLIK
TECRÜBE
Hakkımızda

Hammaddeye Şekil Veren
Makinalar Üretiyoruz.

2020 yılında Makine sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni makine teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek makine sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Karaman’da kurulmuş olan Larende Otomasyon Makine, kuruluşundan bu yana profesyonellik, üretkenlik, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek makine dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Yeni Projelerimizin
Videolarını İzleyin.

Lezzetli bir ürün için, iyi bir hammaddenin titizlikle
işlenerek uzmanlık isteyen süreçlerden geçmesi sonucunda sizlerle buluşmaktadır.
Cnc Teknolojisi
Gofret
Garanti
Larende Otomasyon Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gofret ve çikolatalı gofret üretim makinaları konusunda 20 yılı aşkın deneyimimizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyoruz ve atıştırmalık ürün sektöründeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

Öncelikli amacımız yüksek verimlilik anlayışı. Tüm çalışma sistemimizi bu amaca ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Yaptığımız tüm üretim süreçlerinde, maliyetleri müşterilerimizin faydası doğrultusunda optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

  • 20 Yıllık Deneyim
  • Kaliteli Hizmet
  • Yüksek Verim Anlayışı
  • Düşük Maliyet
Devamı
Gofret

Hammaddeye Şekil Veren
Makinalar Üretiyoruz.